Rezydencja

Rezydencja Delta położona u stóp Tatr w malowniczej okolicy Zakopanego, zaledwie 3 km od ul. Krupówki oraz 1,5 km od kąpieliska termalnego i stacji narciarskiej Szymoszkowa.

Lokalizacja to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku w górach, doskonała baza wypadowa do uprawiania różnych form turystyki i jednocześnie miejsce, gdzie wypoczniemy i wrócimy naładowani nową energią. Tutaj Goście mogą cieszyć się spokojem oraz pięknym krajobrazem Tatr.

Nauczeni doświadczeniem, wiemy, na czym najbardziej zależy Gościom, dlatego też Rezydencja Delta została zaprojektowana i wykończona w stylu nowoczesnym z góralskim akcentem. W apartamentach staraliśmy się utrzymać charakter architektury zakopiańskiej, który harmonijnie łączy się z nowoczesnym wykończeniem. Rezydencja mieści 4 luksusowe w pełni wyposażone apartamenty z balkonami lub tarasami, gdzie można podziwiać czarujący krajobraz Tatr.

Rezydencja Delta została oznaczona Certyfikatem Okiem Mamy, dlatego spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości. To doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek i udany urlop.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • 4 przestronne, nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty 2 – 6 osobowe z balkonami
  • Bezpłatny parking dla naszych Gości
  • Internet Wi-Fi dostępny w całym obiekcie
  • Plac zabaw dla najmłodszych
  • Ogród z miejscem do wypoczynku

Zapraszamy również do odwiedzenia ekskluzywnego Aparthotelu Delta w Białce Tatrzańskiej zlokalizowanego na stoku narciarskim Kaniówka w bliskiej odległości od Term Bania oraz innych naszych apartamentów położonych w najbardziej urokliwych zakątkach Zakopanego. W ofercie posiadamy obiekty dla osób doceniających zarówno piękno natury, jak i położenie blisko centrum. Nasze apartamenty to połączenie nowoczesnego stylu z akcentem góralskim.

Mamy nadzieję, że pobyt u nas pozostawi niezapomniane wspomnienia i sprawi,
że chętnie będą Państwo do nas powracać.

Serdecznie zapraszamy!